Testimonials

   Ľuboš a Katka

   Dubai

   "Ahojte, pozdravuje Katka a Ľuboš.

   Ivku a Petra sme spoznali hlavne vďaka náhode, keďže dátum našej svadby musel byť preložený. Každopádne, sme veľmi radi, že sa takéto náhody dejú, keďže vďaka tomu sme spoznali nie len skvelých fotografov, ale aj ľudí s veľkým srdcom. Ivka s Petrom sú veľký profíci..."

   *viac vo video referencii*

   Pozrieť celú galériu

   Tomáš a Monika

   Zelené pleso, Vysoké Tatry

   "Ahojte milé nevesty a ženíchovia, budúce mamičky a oteckovia, zaľúbené páriky a všetci milovníci kvalitných fotiek. Ak sa chcete vo svoj veľký deň cítiť uvoľnene a príjemne, tak voľte jednoznačne Ivku a Peťa. Sú to nie len profesionáli, ale sú to milí, dobrosrdeční a charizmatickí ľudia, ktorí vo váš veľký deň vyčaria tú pravú atmosféru..."

   *viac vo video referencii*

   Pozrieť celú galériu

   Jany a Adel

   Bardejov

   "Fotenie s Millerovcami sme s manželom absolvovali viac krát a vždy to bolo plné spontánnosti, smiechu a takej radosti, naozaj, z času stráveného spolu, lebo sú to veľmi milí a dobrosrdeční ľudia, ale zároveň veľkí profesionáli a je videť, že svoju prácu robia precízne a z celého srdca. Takže vďaka nim máme krásne fotky, či už zo svadby, alebo z rodinného fotenia..."

   *viac vo video referencii*

   Pripravujeme galériu

   Erik a Sára

   Bardejov

   "Ahojte. Veľmi vám chceme odporúčať Peťa a Ivanku Millerových. Keď chcete mať nejakých fotografov na hocičom, tak oni sú fakt tí praví. My máme s nimi veľmi dobrú skúsenosť. Sú fakt vtipní, milí, príjemní..."

   *viac vo video referencii*

   Pripravujeme galériu

   Lukáš a Katka

   Bojnice

   "Ahojte, voláme sa Lukáš a Katka a sme veľmi radi, že sme si vybrali fotografov Peťa a Ivku ako našich svadobních fotografov, chceli by sme trošku niečo o nich povedať. Vybrali sme si ich vlastne preto, že sme videli predtým fotky, ktoré fotili a páčilo sa nám, že pôsobili tak prirodzene a že bola na nich zachytená tá emócia tých párov..."

   *viac vo video referencii*

   Pozrieť celú galériu

   Martin a Katka

   Kaštiel Péchy

   "Sme veľmi radi, s manželom, že Ivana a Peter boli našimi svadobními fotografmi. V podstate, prinieslo to hneď niekoľko výhod. Sú dvaja, čiže boli všade. Hlavne sme to ocenili vo svadobné ráno, kedy ti prípravy a fotenie mohli prebiehať paralelne..."

   *viac vo video referencii*

   Pozrieť celú galériu

   Úprimne veríme, že váš deň si zaslúži byť zachytený tým najkrajším spôsobom. Na chvíľu sa nad niečim zamyslite. Ako si spomeniete na svoj svadobný deň o týždeň, o mesiac, o 20 rokov? Svadobné fotografie sú tým jediným, čím si budete môcť pripomenúť váš deň.
   Ako svadobní fotografi máme len jeden cieľ, vytvoriť pre vás a vašu rodinu niečo jedinečné, čo ostane aj pre ďalšie generácie.
   Ak je pre vás fotografia dôležitá, radi sa staneme súčasťou vášho veľkého dňa.

   Pozrieť Faqs

   Kontaktovať

   error: © Peter and Ivana Miller