Ako odovzdávate fotografie?

   Fotografujete vždy dvaja?

   Fotografie odovzdávame na usb uloženom v luxusnom obale a ako online galériu. súčasťou každého balíčka sú nami vytlačené fotografie. v ponuke máme aj exkluzívne fotoknihy. Spolupracujeme s jedným z najlepších výrobcov fotokníh na svete ANTALPHOTOBOOKS, ktorý garantuje životnosť fotokníh až 150 rokov.

   Áno, vždy fotíme svadbu dvaja. Sme partneri v živote ale aj v práci. Ak je to možné, tak sa počas ranných príprav rozdelíme, aby sme sa vyhli zbytočným stresom pri presunoch a hlavne tak zachytili aj chvíle s vašimi blízkymi.

   Budú všetky fotografie retušované?

   Aká je čakacia doba na fotografie?

   Našim cieľom je poskytnúť čo najkvalitnejšie fotografie v krátkom čase, aby ste si ich mohli vychutnať, zatiaľ čo spomienky sú stále čerstvé. Odovzdanie všetkých fotografií môže trvať 6-12 týždňov.

   Všetky fotografie budú individuálne upravené, ako napríklad kontrast, farby, saturácia, vyváženie bielej. Fotografie budú pripravené na tlač, ale aj zmenšené na web (fb, insta, twitter a pod. )

   Koľko fotografií dostaneme?

   Ako si vás môžeme rezervovať?

   prejdeme si s vami všetky detaily blížiacej sa svadby. po potvrdení všetkých aspektov a po vzájomnej dohode (osobné stretnutie/email) vám zašleme zmluvu a zálohovu faktúru. termín svadby si rezervujete 30% zálohou z ceny vybraného balíčka .

   je naozaj ťažké povedať presné číslo. Závisi to aj od balíčka, ktorý si vyberiete. fotografie nerátame, zvyčajne odovzdávame okolo 800 - 900 fotografií z celej svadby.

   Ako skoro vopred si vás musíme rezervovať?

   Pracujete ako fotograf a asistent?

   Neexistuje presná odpoveď, pretože všetko závisí od dátumu svadby. Víkendové termíny hlavnej sezóny, od mája do októbra, sú niekedy rezervované aj rok a pol vopred, iné môžu byť k dispozícii aj pol roka predtým. Navrhujeme, aby ste nás kontaktovali ihneď po výbere dátumu svadby.

   Nie. Sme dvaja plnohodnotní fotografi. Veríme, že toto je jedna z našich najväčších výhod, pracujeme ako manželský tím dvoch profesionálnych fotografov. Takto môžeme skĺbiť pohľad ženy a muža do jedného príbehu.

   Ste ochotní za svadbou aj vycestovať?

   Poskytujete aj videoslužby?

   Samozrejme a veľmi radi. Svadby fotíme nie len na Slovensku, ale často za svadbami, alebo aj portrétovými foteniami, cestujeme do zahraničia.

   Nie. Obaja sme profesionálni fotografi. Zameriavame sa výlučne na fotografiu, ale veľmi radi vám odporúčime skvelých svadobných kameramanov.

   peter a ivana miller svadobny fotografi

   Pozrieť videoreferencie

   Kontaktovať

   error: © Peter and Ivana Miller